Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

BIOREMODELÁCIA  PROFILO

BIOREMODELING PROPHILO

PROPHILO výnimočný bioremodelačný produkt so zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorý sa používa na zlepšenie pevnosti, objemu a tónu/jasu pokožky na tvári, krku,dekolte tiež v oblasti kolien.
Obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej na trhu (3,2% – 64 mg/2ml) a je BDDE-free (Butanediol Diglycidyl Ether). Vďaka NAHYCO® Hybrid Technology je PROFHILO® 100%
Biokompatibilný s pokožkou človeka a bez prídania chemických látok. Vekom pokožka stráca pevnosť, objem, hydratáciu a začnú sa na nej objavovať vrásky. Úlohou PROFHILO® je prinavrátiť pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem tým, že v hlbšej vrstve pokožky zabezpečuje potrebnú výživu a aktiváciu kolagénových a elastínových vlákien. Aplikuje sa v 5 bodoch na tvár a v 8 na krk.
Odporúčaný je úvodný cyklus dvoch ošetrení v 30-dňových intervaloch, po ktorom v prípade potreby nasledujú udržiavacie kúry každých 9 až 12 mesiacov. Odporúča sa však stanoviť konkrétny protokol použitia PROFHILO® podľa stupňa procesu starnutia pokožky u každého pacienta individuálne.

Týždeň pred zákrokom by sa nemali užívať vysoké dávky vitamínu E, acylpyrin, protizápalové lieky, antikoagulanciá. 12 hodín po aplikácii v danej oblasti nepoužívať mejkap. Dva týždne po zákroku sa treba vyhnúť dentálnej liečbe, iným estetickým zákrokom, extrémnym výkyvom teploty( napr.sauna, kryokomora), pobytu na slnku a v soláriu.

Konktaktuje nás

Máte záujem o túto službu?

Neváhajte nás kontaktovať aj prostredníctvom
kontaktného formulára.