Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

Aplikácia polynukleotidov

Jedná sa o vedecky potvrdenú metódu biostimulácie, ktorá obsahuje polynukleotidy stimulujúce regeneráciu pokožky. Tkanivové stimulátory pritom nemenia rysy tváre. To je výhodné najmä v dlhodobom horizonte. Nehrozí výsledok zvaný over-filled efekt.

Ošetrenie polynukleotidmi vyniká medzi ostatnými estetickými procedúrami vďaka svojim jedinečným regeneračným vlastnostiam a schopnosti stimulovať prirodzené hojivé procesy v tele. Na rozdiel od dermálnych výplní alebo botulotoxinu sa polynukleotidová terapia používa na omladenie pokožky zvnútra a vytvára jej prirodzenejši a jemnejší vzhľad . Polynukleotidy výrazne zlepšujú pevnosť, hustotu pokožky, dokonca aj v delikátnom očnom okolí.

Čo sú polynukleotidy?

Polynukleotidy sú látky zložené z reťazcov nukleotidov, ktoré sú základnými stavebnými blokmi DNA a RNA nukleových kyselín. Stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, čo zlepšuje pevnosť a elasticitu kože. Tieto látky môžu mať tiež antioxidačné a protizápalové účinky, čo pomáha chrániť pokožku pred poškodením a podporuje jej zdravie.

Aké su účinky polynukleotidov pri biostimulácií?

Hĺbková hydratácia: Podobne ako kyselina hyalurónová majú schopnosť viazať vodu, a tým hydratujú pokožku zvnútra Stimulácia tvorby kolagénu a elastinu.
Regeneračné a reparatívne účinky: Podporuje hojenie kože, obnovu buniek a zápalové procesy. Antioxidačné vlastnosti: Chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov.

Výhody biostimulácie očného okolia

Ako prebieha ošetrenie?

Samotná procedúra trvá len pár minút. Polynukleotidy sa bezpečne aplikujú pomocou malých ihličiek alebo kanyly pod kožu okolo očí.,na celú tvár,krk a dekolt. Bezprostredne po zákroku môžu byť mierne opuchy ,prípadne modrinky. V deň ošetrenia sa neodporúča veľká záťaž, športovanie, slnenie alebo sauna.

Ako často ošetrenie opakovať?

Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení. Je pre všetky typy pleti, ako prevencia v mladom veku, rovnako tak pre zrelú pleť. Pre čo najlepší výsledok na očné okolie sa odporúča zákrok opakovať 2-4x v intervale 2-4 týždňov. Pre udržanie hĺbkovej regenerácie pokožky je ošetrenie vhodné opakovať každých 4–6 mesiacov podĽa stavu pleti. Ošetrenie možno podstúpiť celoročne.

Pre koho ošetrenie polynukleotidmi naopak nie je vhodné?

Ošetrenie nie je vhodné pre osoby mladšie 18 rokov, tehotné alebo kojace ženy či pri autoimunitnom ochorení, aktívna kožná infekcia alebo zápal v mieste aplikácie. V prípade alergie alebo precitlivenosti na niektorú zložku.

Cenník ošetrenia

Popis výkonu

Cena (EUR)

Cena VšZP (EUR)

Cena Dôvera (EUR)

Cena UNION (EUR)

Polynukleotidy 2 ml Eyes, Face

230 - 300

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo sa objednajte cez formulár priamo na vyšetrenie

Objednať sa

Odoslaním potvrdzujem, že som sa oboznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov
Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.