Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

Dermaklinik lift

Princípom tohto moderného ošetrenia je kombinácia rôznych metód v jednej dobe /behom jednej návštevy kliniky /ktorá zlepší kvalitu pleti, odstráni vrásky,vyplní objem a tvar pier, obnoví gravitáciou poklesnuté kontúry tváre a spevní celú tvár. Vďaka kombinácií metód sa výrazne zvyšuje účinnosť jednotlivých procedúr.

Ako zákrok prebieha

Na základe podrobnej konzultácie je lekárom navrhnutý plán s reálnymi možnoťami omladenia vzhľadu. Individuálna kombinácia ošetrenia a časový plán je zostavený tak, aby čo najlepšie vyhovoval klientovi.
Pokiaľ sú niektoré svaly príliš stiahnuté,pomožu malé dávky botulotoxínu k uvoľneniu naptia v tvári.

Efekt

Princípom tohto moderného ošetrenia je kombinácia rôznych metód v jednej dobe /behom jednej návštevy kliniky /ktorá zlepší kvalitu pleti, odstráni vrásky,vyplní objem a tvar pier, obnoví gravitáciou poklesnuté kontúry tváre a spevní celú tvár.Vďaka kombinácií metód sa výrazne zvyšuje účinnosť jednotlivých procedúr. Procedúra navyše zasahuje do všetkých vrstiev pokožky od povrchu až do hĺbky.
V priebehu prirodzeného stárnutia pokožky docháza k jej stenčeniu,ztráte pružnosti a pevnosti.Výsledný stav súvisí so zníženou kvalitou kolagénových vlákien a samozrejme ubúda tukové tkanivo /výplň/.Tvár stráca svoju plnosť,líca sú povädnuté a kontúry neostré -tvár stráca svoje charakteristické črty. Mnohé ženy/aj muži /vyzerajú staršie než sú a než sa cítia.

Ktoré oblasti može dermaklinik lift vylepšIť:

Koľko to stojí?

Cenník ošetrenia

Cena podla konzultácie a navrhnutej liečby.

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo sa objednajte cez formulár priamo na vyšetrenie

Objednať sa

Odoslaním potvrdzujem, že som sa oboznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov
Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.