Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

Dermapen

Úžasná svetová novinka mini-invazívnej
mezoterapie bez rekonvalescencie
Dermapen je automatizovaný mini-invazívny systém, ktorý zvyšuje vstrebávanie produkto cez pokožku a prirodzene stimuluje kolagén a elastín s minimálnym epidermálnym narušením. Má automaticky riadené vibračné mikroihličky, ktoré znižujú bolestivosť a nepohodlie klienta.

Pre koho je dermapen určený?

Toto špeciálne ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pleti. Napomáha zlepšeniu stavu kože, omladzuje ju , pôsobí ako lifting, zjemňuje vrásky a jemné linky, minimalizuje veľkosť pórov, vyrovnáva jazvy po akné, zlepšuje hojenie rán, zmenšuje viditeľnosť strií, lieči a zlepšuje stav alopécií.

Aký je rozdiel medzi Dermapenom a Derma rollerom?

Dermapen narozdiel od Derma rolleru spôsobuje minimálne epidermálne poškodenie, čo znamená menšiu bolestivosť a takmer žiadne krvácanie. Dermapen má jednoduchšiu manipuláciu okolo všetkých tvárových kontúr a jeho vertikálne ihličky ľahšie prenikajú do tkaniva a bez rizika ich ohnutia, čo Derma roller nevie zaručiť.

Ako toto ošetrenie prebieha a aký je jeho princíp?

Na očistenú tvár sa nanesie aplikovaný materiál a prístroj sa nastaví podľa typu pleti. Hĺbka prieniku mikroihličiek je nastaviteľná od 0,5 – 2,5mm a podľa prieniku je nastaviteľná aj vibrácia týchto mikroihličiek. Tieto kanáliky penetrácie sa uzavrú v priebehu niekoľkých minút, nastáva nabudenie tvorby kolagénu a rýchleho hojenia. Vrstva epidermy sa stáva silnejšou a tvorba kolagénu stále pokračuje v priebehu niekoľkých týždňov. Cez mikrokanáliky aktívne látky aplikovaného materiálu infiltrujú hlbšie vrtsvy epidermy a tak bunkové membrány a DNA sa začína regenerovať.

Vyžaduje si toto ošetrenie nejaké špeciálne opatrenia?

Samotné ošetrenie pozostáva z aplikácie materiálu podľa ošetrovanej oblasti, po absorbovaní tohto materiálu sa nanesie špeciálna hydratačná maska, ktorá umožní lepšiu regeneráciu a zlepší samotný priebeh ošetrenia. Minimálne 3 dni po ošetrení sa odporúča používať fotoprotekciu s vysokým ochranným faktorom.
Kontraindikáciou sú vírusové kožné choroby (herpes simplex), hnisavé prejavy akné, liečba Isotretinoinom (Roaccutan) a ošetrenie sa neodporúča 14 – 21 dní po aplikácii botoxu a výplňových materiálov.

Aké sú kontraindikácie?

Kontraindikáciou sú vírusové kožné choroby (herpes simplex), hnisavé prejavy akné, liečba Isotretinoinom (Roaccutan) a ošetrenie sa neodporúča 14 – 21 dní po aplikácii botoxu a výplňových materiálov.
Koľko to stojí?

Cenník ošetrenia

Cena 105 EUR

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo sa objednajte cez formulár priamo na vyšetrenie

Objednať sa

Odoslaním potvrdzujem, že som sa oboznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov
Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.