Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

Vitalinjektor

Procedúra prístrojom Vital Injector je počítačom ovládaná plošná aplikácia stabilizovanej kyseliny hyalurónovej. Tento revolučný postup je určený na omladenie pokožky, jej hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások.

Aký je princíp metódy?

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Tým dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.
Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekolte, okolí očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

Pre koho je Vital Injector vhodný

Skvelé výsledky dosahuje v oblasti líc, kde silnou hydratáciou dodáva stratený objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a dekolte, Efekt je prirodzený a dlhodobý!

Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. „aktívnej prevencií“ pred tvorbou vrások a stratou pružnosti a elasticity pokožky.

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom je vhodné naniesť krém na znecitlivenie. Hlavica prístroja vytvorí podtlak, ktorýe vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľnými systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.
Koľko to stojí?

Cenník ošetrenia

Za 1 ml od 220 Eur v závislosti od materiálu.

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo sa objednajte cez formulár priamo na vyšetrenie

Objednať sa

Odoslaním potvrdzujem, že som sa oboznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov
Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.