Postava snov? Vyskúšajte novinku v tvarovaní tela

Výplňové materiály – kyselina hyaluronová

Unikátnou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je schopnosť viazať na seba vodu ,čo umožňuje udržiavať hydratáciu tkanív. Na trhu existuje rad prípravkov s obsahom kyseliny hyalurónovej, ktoré sa líšia predovšetkým zosieťovaním, koncentráciou a viskozitou.

Výplňové materiály

Injekčné výplne na báze kyseliny hyalurónovej sú využívané na vyhladenie vrások, modeláciu kontúr tváre, vyplnenie jeho objemu, revitalizáciu dekoltu, krku alebo rúk, a tiež na zväčšenie objemu pier. Ide o látku telu vlastnú, čo minimalizuje riziko komplikácií. Výsledky pretrvávajú dlhodobo a aplikáciu je možné vykonávať opakovane.

Aké problémy riešia injekčné výplne ?

Injekčné výplne sú ideálnym riešením na „odstránenie vrások“ v podobe ich vyplnenia. Jedná sa najmä o výplň vrásky okolo očí, tzv. vejáriky, úspešne sa užívajú pri vráskach a rýhách na čele alebo medzi obočím, pri vráskach na hornej pere alebo rýh od nosa ku vonkajším kútikom pier, tzv. nosolabiálne vrásky či pri spadnutých kútikoch tzv. marionety

Revitalizovať pomocou injekčných výplní možno tiež krk ,dekolt alebo chrbty rúk.

Kontraindikácie pre injekčné výplne

Hoci sú injekčné výplne na báze kyseliny hyalurónovej úplne bezpečné, existuje niekoľko kontraindikácií. Ide o tehotenstvo a dojčenie, autoimunitné ochorenie, celkové akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie či lokálne infekcie kože. To platí aj o perách, na ktorých nesmie byť opar.

Po aplikácii injekčných výplní

Bezprostredne po aplikácii injekčných výplní sa môže v mieste vpichu objaviť začervenanie a mierny opuch alebo aj modrinka. Tieto príznaky začnú rýchlo ustupovať, zvyčajne úplne zmizne do dvoch až troch dní.

Pretrvávanie výsledku injekčných výplní

Injekčné výplne sa vstrebávajú individuálne v rozmedzí šiestich mesiacov až jedného roka, pri perách treba počítať so šiestimi mesiacmi. Ošetrenie je možné kedykoľvek zopakovať.

Pre dokonalý výsledok

Injekčné výplne je možné kombinovať s celým radom ďalších metód. Ideálne je spojiť ich s aplikáciou botulo. prípravkov , omladenie mezoterapiou alebo plazmaterapiou . Pomocou injekčných výplní je možné tiež osviežiť výsledok po plastickej operácii typu facelift alebo po aplikácii liftingových nití .
Samotná aplikácia trvá približne 10-30 minút. Ak je klient viac precitlivený, lekár môže použiť na lokálnu anestézu anestetický krém v oblasti injektovania. V mieste vpichu môže vzniknúť prechodné začervenanie a mierny opuch. Tieto príznaky postupne ustúpia v priebehu niekoľkých hodín.
Počas týždňa pred aplikáciou výplňového materiálu  sa neodporúča užívať vysoké dávky aspirínu, lieky proti zápalom a  bolesti, ako aj lieky proti zrážanlivosti krvi. Počas najbližších dní po aplikácii by ste sa mali vyhýbať extrémnym teplotám (vysoký chlad, sauny, UV a slnečné žiarenie).

Aký je ich účinok?

Efektívna a optimálna korekcia vrások s prirodzeným výsledkom je viditeľná okamžite. Pokožka sa stáva jemnou a pružnou vďaka narastajúcemu účinku výplňových materiálov. Výplň pôsobí ako lifting a zároveň dodáva pokožke stratený objem. Okrem iného pleť hydratuje, pretože každá molekula gélu dokáže absorbovať až 1000 krát viac vody ako je jej samotná hmotnosť.

Aké sú kontraindikácie?

Aplikácia výplňových materiálov sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, ľuďom precitliveným na kyselinu hyalurónovú, s autoimunitným ochorením alebo s inými ochoreniami ovplyvňujúcimi imunitný systém.

Cenník ošetrenia

Popis výkonu

Cena (EUR)

Cena VšZP (EUR)

Cena Dôvera (EUR)

Cena UNION (EUR)

Aplikácia kyseliny hyalurónovej – Saypha (cena zahŕňa aj materiál v objeme 1ml)

280

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

Aplikácia kyseliny hyalurónovej – Juvederm, Teosyal, (cena zahŕňa aj materiál v objeme 1 ml)

280

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

nehradené zo strany ZP

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo sa objednajte cez formulár priamo na vyšetrenie

Objednať sa

Odoslaním potvrdzujem, že som sa oboznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov
Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.